Ak hľadáte informácie o veins ste na správnom mieste.

Objednejte Vein Stopper
v priebehu 20 minút a využite výhodu našej propagačnej ponuky!
Objednaj teraz!

UPOZORNENIE: Vzhľadom na zvýšený predaj, denné objednávky sú obmedzené. Dnes, , momentálne máme výrobok NA SKLADE a posielame ho v rámci 24 hodín. Poponáhľajte si a objednájte si teraz!

Objavte 1 jednoduchý trik pre zníženie kŕčových žíl bez operácie!1
Objavte prírodné riešenie pre kŕčové žily, unavené nohy a hladkú kožu na nohách!1
Zmenšuje kŕčové žily a komplikácie na koži spôsobené kŕčovými žilami! 1, 3, 8
Podporuje pružnosť a hladký vzhľad kože! 2
Znižuje používanie liekov proti bolesti! 3
Znižuje kŕčové žily! 1
 • 5967 ženám sa podarilo zmierniť ich problém s kŕčovými žilami a bolesťami v nohách v minulom roku! Teraz, s Vein Stopper aj Vaše nohy môžu vyzerať pevné a hladké!* Objednajte teraz
  *počet pozitívnych dojmov prijatých na adresu firmy
  Bratislava,

  ÚŽASNÉ SPRÁVY
  Konečne bol objavený prirodzený spôsob na zníženie kŕčových žíl!
  1

  Opuchy nôh, otlaky alebo fialové škvrny, žily, ktoré sú nápadné a nútia Vás skrývať svoje nohy: je to klasický príbeh mnohých žien, ktoré majú problémy spôsobené kŕčovými žilami! Ale teraz, nový krém s výkonnou kombináciou účinných rastlinných látok sľubuje zníženie opuchnutých žíl, zmenšuje ich, lieči poškodenú kožu a obnovuje prirodzenú pružnosť! 1, 2, 7 Teraz aj Vy môžete zmenšiť bolesť a vyliečiť unavené nohy bez analgetík! 3

  Zabudnite na drahé laserové postupy alebo operácie žíl - teraz naozaj máte efektívne riešenie pre kŕčové žily!

  Vein Stopper - Vaša odpoveď pre krásne nohy!

  Základ krému 10 No5 je kombinácia silných prírodných rastlinných látok, ktoré vrátia pružnosť vašej pleti a znížia vonkajšie nedokonalosti, 3 vyliečia kŕčové žily, 1, 2 a znížia pocit ťažkých a unavených nôh 5

  Vein Stopper krém Vám pomôže pri pocite unavených nôh a zníži bolesti v nohách! 3, 5, 6, 8

  Zoznam výhod Vein Stopper krému pokračuje ďalej a ďalej! Táto výkonná kombinácia prírodných terapeutických látok priťahuje pozornosť a stala sa HIT témou všetkých zdravotníckych časopisov v tejto sezóne! Prirodzená, bezpečná a cenovo dostupná alternatíva drahéj liečbe a žilovej operácii, získala mnoho titulkov vo svete zdravia a konečne:
  je k dispozícii aj na našom trhu!
  Teraz aj vy môžete prestať uvažovať nad nebezpečnými a nákladnými laserovými postupmi alebo operáciami!

  Predstavujeme Vám: účinnú pomoc pre kŕčové žily, kapiláry a opuchnuté a unavené nohy! 1, 3, 7 Prirodzene a bez ťažkostí!

  Čo sú kŕčové žily?

  Kŕčové žily sú, jednoducho povedané, rozšírené žily. Každá žila v tele môže byť zväčšená, ale, najviac postihnuté žily sú v nohách a chodidlách.

  Kŕčové žily sa zjavujú keď Vaše žily stratia svoju schopnosť vrátiť krv do srdca kvôli gravitácii. Toto je zvyčajne spôsobené dysfunkciou lýtkových ventilov (malých častí vo Vašich žilách, ktoré zabraňujú krvi ísť dozadu), a kvôli gravitačnej sile sa krv vraca späť do žíl, čo spôsobuje vyšší tlak a zväčšuje ich ešte viac. Ak sa steny žíl uvoľnia, ony môžu spôsobiť kŕčové žily. Kŕčové žily sa zvyčajne zjavujú na povrchu kože a môžu vyzerať ako kľukaté, opuchnuté a modrasté žily. Menšie kapiláry a žily, ktoré sa objavujú najčastejšie v menších oblastiach na nohách sa nazývajú metličkovité kŕčové žily. *

  Príznaky kŕčových žíl *

  Okrem ich vzhľadu, mnohí ľudia necítia žiadne alebo ťažšie príznaky kŕčových žíl, a preto všeobecne žiadajú iba kozmetické riešenie. Ale väčšina ľudí cíti:
  Vizuálne, kŕčové žily sa zvyčajne prejavujú ako:

  Rozšírené kapiláry sú obvykle červenej farby a zjavujú sa na menších oblastiach. Okrem škaredého vzhľadu, kŕčové žily môžu spôsobiť skutočne nepohodlie a bolesť, a bolesť sa osobne zhoršuje ak Vaša práca vyžaduje dlhé hodiny sedenia alebo státia na nohách.

  Riziká a komplikácie *

  Hoci sa kŕčové žily všeobecne považujú za kozmetický problém; to nie je úplne pravda. Ak sa neliečia, kŕčové žily nesú riziká pre zdravie, ako napríklad:

  • krvácanie žíl;
  • krvné zrazeniny;
  • zápal;
  • suchá koža, ktorá svrbí;
  • poškodenie kože;
  • otvorené rany/vredy;
  • zmena farby;
  • plesňové infekcie;
  • bakteriálne infekcie;
  • riziko hlbokého žilového ochorenia.

  Príčiny výskytu kŕčových žíl *

  Mnohe genetické a individuálne podmienky môžu viesť k rozvoju kŕčových žíl. Zvyčajne, by ste mali byť opatrný, ak Vaši rodinní príslušníci majú kŕčové žily; ak Vaša práca vyžaduje dlhé státie na nohách; ak necvičíte, ak ste nedávno pribrali veľa na váhe, atď.

  Preto, hlavné príčiny kŕčových žíl sú:

  * (9) zdroj: Medline Plus

  Čo teda môžete urobiť?

  Niektoré zmeny v životnom štýle môžu znížiť riziko vzniku kŕčových žíl. Chudnutie, zdvihnuté nohy s cieľom uľahčovania toku krvi; zníženie hodín strávených v sede pri stole alebo v stojí môžu pomôcť zabraneniu tvorenia kŕčových žíl.

  Ale ak ste už postihnutý, sú k dispozícii liečby kŕčových žíl - ale zahŕňajú operáciu alebo laserové ošetrenia, ktoré sú invazívne a veľmi drahé! Vzhľadom k tomu, že sa všeobecne považujú za kozmetický problém, zdravotné poistenie nepokrýva náklady týchto zásahov. *

  Ale nezúfajte - teraz existuje prírodné riešenie na zníženie kŕčových žíl! Vein Stopper krém je kombinácia účinných bylinných extraktov, ktoré pomáhajú v prípade rôznych kožných chorôb a stavov. 1, 2, 3, 4, 5 Predstavujeme Vám zoznam aktívnych zložiek v Vein Stopper:

  Aloe vera

  Aloe vera je jednou z najčastejšie používaných bylín pre kožné choroby a pravdepodobne jednou z najviac študovaných rastlín. Dokázane má vplyv na mnohé podmienky, vrátane: osteoartritída, burzitída a horúčka, hemoroidy, kŕčové žily, popáleniny, hojenie rán, lupienky, spálenie od slnka a omrzliny. Pri liečbe kŕčových žíl, aloe vera hrá dôležitú úlohu, pretože má schopnosť znižovať opuchnuté žily, 1 ako aj schopnosť obnoviť pružnosť pokožky a stimulovať produkciu kolagénu pre uťahovanie povrchu kože. 3

  Olej zo šípkovej ruže

  Šípkový olej má veľa esenciálnych živín pre pleť, ako sú vitamíny, antioxidanty a esenciálne mastné kyseliny. Tieto látky vyživujú kožu, a preto ona bude hladká, a jazvy a linie vyplnené. Ale keď ide o liečbu kŕčových žíl, šípkový olej pomáha pri úľave od bolesti v nohách, takže si môžete znížiť lieky proti bolesti. 6 Jednou z najlepších kvalít šípku je uvoľnenie a upokojenie svalov, 7 čo pomáha v prípade unavených nôh.

  Extrakt z listnatca tŕnitého

  Listnatec je známy kvôli vazokonstrikčným a protizápalným vlastnostiam, čo má vplyv na zníženie kŕčových žíl a hemoroidov. Používa sa na posilnenie krvných ciev, zlepšenie periférneho krvného obehu a zastavenie úniku cez kapilárne steny. 8 Tiež, táto bylina zmierňuje príznaky unavených a ťažkých nôh, a zároveň znižuje pocit napätia a mravčenia v nohách. 5

  Arganový olej

  Argania Spinosa alebo argan je bohatý na vitamín E a mastné kyseliny, a preto má mnoho výhod pre kožu. Arganový olej sa používa na liečbu mnohých ochorení kože, ako sú akné, ekzémy, infekcie a psoriáza. 9 Tiež, arganový olej sa používa v mnohých kozmetických prípravkoch, proti starnutiu pokožky, lebo zabraňuje a spomaľuje starnutie pokožky. 9

  Extrakt zo zlatobyľu

  Solidago Virgaurea alebo zlatobyľ obsahuje veľké množstvo lipofilných flavonoidov užitočných pre mnoho podmienok. 10 Z tohto dôvodu, extrakt zo zlatobyle sa používa na zníženie bolesti a opuchov, reumatizmu, artritídy. Používa sa tiež na liečenie závažných ochorení, ako sú diabetes, zväčšenie pečene, hemoroidy, vnútorné krvácanie, senná nádcha, astma a zväčšená prostata. 11

  Súhlasíte s tým, že s toľkými silnými zložkami s dokázanou účinnosťou v liečbe mnohých kožných problémov a znížení kŕčových žíl, by ste naozaj nemali rozmýšľať o tom, čo si vybrať pre Váš problém s žilami?

  Je Vein Stopper krém pravou voľbou pre VÁS?

  Ak ešte stále máte pochybnosti ktorú metódu si vybrať pre liečbu kŕčových žíl - tu sú niektoré zaujímavé skutočnosti, ktoré Vám pomôžu rozhodnúť sa!

  Metóda Cena Účinok Nežiaduce účinky
  Laserové ošetrenie
  470€ - 3900€ po ošetrení Prakticky ničí žily, a po mesiaci ony zomierajú a začínajú miznuť. Obvykle je nutnch 3-5 ošetrení počas 16 týždňov, takže liečba vyžaduje veľa času. Lokálna anestézia je nutná a slúži iba pre menšie pavukové žily. Popálenie kože, zmena farby, bolesť, malé alebo väčšie krvné zrazeniny, rozvoj hlbokých žíl, poškodenie nervov.
  Operácia kŕčových žíl
  Od 3900€ za jednu nohu V celkovej anestézii, noha sa otvára a žila sa reže, zatvára a úplne vytiahne z obehu. Pacienti majú stehy a obväzy. Podliatiny, opuchy a bolesť trvajú až dva mesiace a je vysoké riziko infekcie, pretože je to otvorená operácia, celkové riziko anestézie, stuhnutosť v dôsledku poškodenia nervov a dlhšie obdobie zotavenia.
  Cvičenie
  0-55€ mesačne Cvičenie doma alebo v posilňovni Vám môže pomôcť znížiť riziko vzniku kŕčových žíl, kontrolovať hmotnosť, ale nepomáha pri odstránení kŕčových žíl. Neúčinné riešenie na liečbu kŕčových žíl a môže pomôcť iba pre zníženie rizika vzniku kŕčových žíl.
  Vein Stopper
  39.97 € Používa iba svoje účinné látky pre zníženie kŕčových žíl. Nie sú.

  Ako sa Vein Stopper krém používa?

  Vein Stopper je silná kombinácia prírodných rastlinných látok, ktoré pomáhajú v rade kožných ochorení a stavov. 1, 5, 7 Je obzvlášť efektívny pre liečbu kŕčových žíl a popraskaných kapiláv. 1, 7

  Krém je prirodzený a jednoducho sa používa, takže ho môžete používať na akejkoľvek časti tela.

  1.

  Ak máte problémy s kŕčovými žilami a bolesťami nôh - nie je potrebné premýšľať o drahých laserových zákrokov alebo operáciiách.

  2.

  Vein Stopper je prirodzené a efektívne riešenie proti kŕčovým žilám. Aplikujte krém ráno a večer na čistú, suchú pokožku. Jemne vmasírujte krém krúživými pohybmi, kým ho koža úplne absorbuje.

  3.

  Pravidelním užívaním Vein Stopper krému znížite viditeľnosť kŕčových žíl. 1 A po dosiahnutí požadovaných výsledkov, aplikujte krém až 5 krát týždenne aby ste ich udržiali.

  Pozrite sa na niektoré zo správ našich spokojných zákazníkov a ich skúsenosti s
  Vein Stopper krémom:

  „Moje nohy sú teraz perfektné!“ - Zuzana, 56, účtovníčka, Šaľa

  „Používam Vein Stopper krém 5 mesiacov a výsledky sú jasné! Znovu môžem nosiť sukne a nikto sa nepozera na moje nohy zo zlých dôvodov :)“ *


  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Úžasná zmena!“ - Svetlana, 55, kadernička, Rimavská Sobota

  „Naozaj nemôžem veriť, ako moje žily zmizli, a ako hladko moje nohy teraz vyzerajú. Len ešte stále môžem vidieť, kde boli kŕčové žily; ale budem aj naďalej používať Vein Stopper krém! Úžasné výsledky.“ *

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Už nemám kŕčové žily!“ - Adela, 56, robotníčka v továrni, Púchov

  „Mala som hrozné metličkovité žily za kolenom. Rozmýšľala som o laserovom ošetrení, ale jednoducho to bolo príliš drahé. Ale s Vein Stopper-om som dosiahla požadované výsledky. Pavúčia sieť je preč a moje nohy vyzerajú hladké aj teraz!“ *

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  Úspešný príbeh mesiaca: „Milujem svoje nové nohy! - Martina, 21, študentka, Revúca

  „Mala som kŕčové žily všade po nohách, a to už od doby keď som bola tínedžerka. Myslím si, že je to genetické, pretože ich mala aj moja matka.
  Preto som nemohla nosiť pekné oblečenie, sukne som vôbec nemohla nosiť, a to je strašné pre mladého človeka. Ale bola som ešte viac znepokojená, keď som začala cítiť bolesť. Zvyčajne som cítila svrbenie v tej oblasti, potom kŕče a nakoniec začalo aj palenie každy deň!
  Moja matka počula o Vein Stopper i rozhodli sme sa vyskúšať ho, pretože je to jednoduchšia a oveľa priaznivejšia možnosť než operácia. Po niekoľkých týždňoch som cítila zmiernenie bolesti a žily pomaly začali miznúť. Teraz moje nohy vyzerajú ako nové! Teraz môžem nosiť všetko, čo sa mi páči, a kúpila som Vein Stopper aj pre mamu :)“ *

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Upozornenie: Zásoby sú obmedzené z dôvodu veľkého dopytu! Ak si objednáte dnes, garantujeme dodanie produktu nasledujúci pracovný deň. Účinky a výsledky, ktoré sú zobrazené na stránke nezaručujú úspešné použitie produktu. Drvivá väčšina zákazníkov je s produktom spokojná, ale existujú zákazníci, ktorí nedosiahnu zobrazené výsledky. Pre takých je k dispozícii naša záruka a vrátenie peňazí z nákupu. Na stránke sú zobrazené vyhlásenia spokojných zákazníkov. Sú to vyhlásenia zákazníkov, ktorí sú spokojní s naším produktom a úspešne ho používajú a ktoré zákazníci poslali na našu adresu. Na žiadosť niektorých zákazníkov sú niektoré mená zmenené. Všetky originály sú uložené v sídle spoločnosti.

  Niektoré komentáre našich zákazníkov:

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  544 comments Add a comment
  • Ružena Kovačová
   Kŕčové žily na nohách sú naozaj katastrofa, musím naozaj niečo urobiť, hanbím sa, pretože som ešte mladá na to, mať také nohy...
   Reply · 4 · Like ·
  • Renáta Ryšková
   ak som dobre pochopila, je to liečba krémom, bez laserov, operácii a podobných veci?
   Reply · 3 · Like ·
  • Ema Gregušová
   Áno, stačí použiť krém a nemá starosti pre opuchnuté žily!
   Reply · 5 · Like ·
  • Ema Gregušová
   Začala som nosiť aj sukne, a kým som nenašla tento krém, o tom som mohla iba snívať... moje nohy vyzerali škaredo...
   Reply · 1 · Like ·
  • Anna Zubková
   Dievčata, vážne ma zaujíma, či to funguje, netrpia ma iba vizuálne kŕčové žily, bolia ma nohy, naozaj!
   Reply · 2 · Like ·
  • Len Angelina
   Ach, keby som sa iba mohla zbaviť bolesti a tých nevzhľadných žíl!
   Reply · 4 · Like ·
  • Viera Viera
   Nedá sa cez jednu noc, ale tri mesiace od začiatku používania sieť na nohách zmizla. Ďakujem zo srdca
   Reply · 2 · Like ·
  • Kristina Kozáčková
   Dobre, keď sa len začali kŕčové žily objavovať, ale zaujíma ma či môže pomôcť mne, keď trpím muky s žilami už 20 rokov? Je tu spása pre mňa?
   Reply · 1 · Like ·
  • Levica Mačička · Top Commenter
   Škoda, odoslala som otázku včera a stále nemám odpoveď, a je dôležité vedieť, či je to bezpečné pre kožu, pretože moja koža je veľmi citlivá a ja by som neriskovala
   Reply · 7 · Like ·
   • Ema Gregušová
    Možno si odoslala mail nesprávne, mne odpovedali o 5 minút. Ale, ja ti pomôžem, tento krém používa iba aktívne rastlinné zložky, a preto je 100% bezpečný aj pre najcitlivejšiu kožu
    Reply · 3 · Like ·
   • Nohy bez kŕčových žíl
    Ďakujeme vám za vašu pomoc Ema, a @Levica Mačička prepáčte, mali sme problém so serverom, možno to je dôvod, prečo sme nedostali mail
    Reply · 2 · Like ·
  • Tatiana Tomková
   Z mojej skúsenosti Vám môžem povedať: nehrajte sa s kŕčovými žilami, môže sa to celkom skomplikovať. Preto, reagujte kým nie je príliš neskoro...
   Reply · 4 · Like ·
  View 532 more
  Facebook plugin

  Viac ako 5967 spokojných zákazníkov na Slovensku len za posledný rok!

  Preverte, či je Vein Stopper krém pre Vás:

  Máte
  kŕčové žily?
  FAQ - Často kladené otázky:
  Ako sa Vein Stopper používa?
  Vein Stopper aplikujte na nohy dvakrát denne, ráno a večer, počas prvých 5 až 6 týždňov. Krém sa nanáša po kúpenli, na čistú a suchú kožu. Jemne vmasírujte krém krúživými pohybmi, kým ho pokožka kompletne absorbuje. Keď dosiahnete požadované výsledky, aplikujte krém až 5 krát týždenne aby ste ich udržiali. 1
  Na ktorej časti tela možno používať Vein Stopper krém?
  Vein Stopper obsahuje prírodné zložky, a preto môže byť použitý na všetkých častiach tela. Osobne sa odporúča pre odstránenie kŕčových žíl na nohách. Ale je rovnako účinný pre zmiernenie popraskaných kapilárov na iných častiach tela. 1, 7
  Prečo je Vein Stopper tak účinný?
  Vein Stopper je účinný vďaka výkonnej kombinácii prírodných zložiek, ktoré obsahuje. Táto kombinácia zložiek má dokázane pozitívny vplyv na rad chorôb a stavov kože, vrátane kŕčové žily. 1, 7 Okrem toho, že odstránite kŕčové žily, budete sa starať o Vašu kožu a obnovite jej pružnosť. 2, 7
  Aké sú zložky Vein Stopper?
  Aqua (Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera Gel)*, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Menthyl Lactate, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Solidago Virguarea (Goldenrod) Extract, Rosa Moschata Seed Oil*, Argania Spinosa (Kernel) Oil*, Dimethiconol, Styrene/acrylate copolymer, Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Trideceth 6, Triethanolamine, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 5-cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Sodium Gluconate, Cyclotetrasiloxane, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum (Fragrance), C.I. 19150 (Yellow 5), C.I. 55090 (Blue 1).
  Teraz máte možnosť zmeniť svoj život k lepšiemu! Majte zdravšie a krajšie nohy, bez opuchnutých žíl a červených a fialových škvŕn! 1, 2

  Vein Stopper so svojimi účinnými látkami zmenší kŕčové žily, 1
  podporuje hladkosť a pružnosť 2, 7 a znižuje bolesť v nohách! 3
  Nečakajte už ani minútu - objednajte teraz!
  Špeciálna akciová cena - 79.94 - 39.97 € - Aktivovať KUPÓN
  Ponuka končí:
  P.S. Nezabudnite, že Vein Stopper krém používa iba svoje aktívne látky na zníženie výskytu kŕčových žíl a zmiernenie bolesti v nohách. Používajte ho každodenne, aby ste spevnili svoju kožu a hrdo ukázali svoje nohy, znova!

  P.P.S. Vein Stopper je tak efektívny, že sme preťažení objednávkami v tomto období. Preto si objednajte ihneď, aby ste sa vyhli čakaniu.


  Zasielam požiadavku,
  prosím, čakajte!
  Kam odoslať Vaša
  objednávku?
  Meno
  Priezvisko
  Adresa
  Číslo domu
  PSČ
  Mesto
  Telefón
  E-mail
  Produkt
  Komentár
  PS: Zaručujeme doručenie nasledujúci pracovný deň
  1 x - 79.94 -50% 39.97 € a poštovné
  2 x - 135.94 -50% 67.97 € a poštovné
  3 x - 175.94 -50% 87.97 € a poštovné
  Platba na dobierku
  Kópie, ktoré možno získať za zvýhodnenú cenu:
  11
  Posledný predaj
  bol vykonaný:
  100% bezpečný nákup
  44 - dňová záruka
  Ak si nákup do 44 dní rozmyslíte,
  vrátime Vám peniaze.
  Doručenie
  Výrobok Vám doručíme najrýchlejšou a najspoľahlivejšou kuriérskou službou!
  100% bezpečný nákup
  Výrobok zaplatíte pri preberaní, čím Vás ochránime pred možným zneužitím. Vaše osobné údaje budú úplne bezpečné!
 • *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.
  DO in d.o.o. Dimičeva ulica 16, 1000 Ljubljana, Slovenia, e-mail: ancika.reznik@doinonline.eu. Produkt: Vein Stopper